Masz zamiar typować ESL One Cologne w CS:GO? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera LvBet, który oferuje swoim graczom większe wygrane o 14% na kupony z tej imprezy.

E-sport promocja u bukmachera

E-sport promocja u bukmachera

Promocja skierowana jest tych graczy, który posiadają zweryfikowane konto u operatora LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali o najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że promocja trwa do 7 lipca.

W promocji biorą udział jedynie kupny, na których znajdują się zdarzenia z oferty bukmachera na ESL One Cologne w CS:GO, a zostały zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Osoba, która nie posiada aplikacji w łatwy sposób może ją ściągnąć ze strony bukmachera LvBet, po czym trzeba ją zainstalować. Ten proces nie jest skomplikowany i zbyt dużo czasu nie zajmie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Bukmacher LvBet w tej promocji dopuszcza jedynie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak z promocji są wykluczone tylko te kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który dokonał zagrania kuponu , a spełnia on powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany to operator zwróci mu koszty podatku.

Gotówka na start bez wpłaty:

Bukmacher przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Wystarczy założyć nowe konto, aby cieszyć się z darmowych środków na grę. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowe środki na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniPiłka nożna: skróty spotkań i bramki online – 1 lipca (poniedziałek)
NastępnyPuchar Narodów Afryki darmowe skróty i bramki – 2 czerwca (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.