Kolejne pojedynki przedostatniej kolejki kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej za nami. W piątek 15 listopada zostały rozegrane takie spotkania jak chociażby m.in Bośnia Hercegowina vs Włochy, Rumunia vs Szwecja czy też Szwajcaria vs Gruzja. Bramki i skróty tych spotkań są dostępne za darmo online.

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Dziewiąte zwycięstwo w fazie grupowej eliminacji do EURO 2020 zanotowała drużyna Włoch, która to pokonała na wyjedzie Bośnię Hercegowinę 3-0. Bardzo dobre zawody rozegrał Insigne, który to strzelił dwie bramki.

Berg poprawdził Szwecję do wygranej 2-0 nad Rumunią notując asystę i bramkę. Tym samym zapewnił swojej drużynie przepustkę do gry w finałach Mistrzostw Europy 2020.

Śmiało można powiedzieć, że Rumuni zawiedli w rywalizacji z Szwedami, który przede wszystkim miel spore problemy z wypracowaniem sobie dogodnych sytuacji brakowych. Szwedzi zagrali dużo bardziej solidnie i mieli cieszyć się z wygranej” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Szwajcarzy dominowali przez zdecydowaną większość pojedynku z Gruzją. Jednak wygrali skromnie tylko 1-0. To sprawiło, że Helweci praktycznie mają już awans na EURO 2020 zapewniony. Muszą go przypieczętować w poniedziałkowy wieczór, gdzie to mierzą się z Gibraltarem.

BetFan kod promocyjny

Śmiało można powiedzieć, ze rywalizacja pomiędzy Hiszpanią z Maltą była meczem do jednej bramki. Gospodarze bez żadnych problemów poradzili sobie z rywalem i wygrali 7-0.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Bośnia Hercegowina Eliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Rumunia – Szwecja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szwajcaria – Gruzja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Hiszpania – Malta Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
PoprzedniDarmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy, m.in. Turcja vs Islandia – 14 listopada (czwartek)
NastępnyDarmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020, m.in. Chorwacja vs Słowacja – 16 listopada (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.