„Extra 30 PLN” jest to najnowsza promocja bukmachera STS. Promocja polega na zagraniu kuponu lub kuponów za minimum 200 złotych w czasie jednego tygodnia, aby otrzymać premię o wartości 30 złotych.

Bonus za darmo dla graczy

Bonus za darmo dla graczy

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja trwa od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Każdy gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do zapisać. Trzeba to zrobić na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Kwalifikują się w ramach tej akcji kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe pod warunkiem, że kurs ogólny zakładu nie może być mniejszy niż 1.85. Typy na zakładzie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo z każdej dyscypliny jaką posiada bukmacher STS.

BetClic kod promocyjny na start

Stawka minimalna każdego zakładu musi wynieść co najmniej 2 złote. Z akcji wykluczone są zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra zakład zakłady za łączną kwotę minimum 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych. I to bez znaczenia, jak zostały rozliczone kupony. Warto jest mieć na uwadze, że co tydzień typer może otrzymać jeden bonus.

Bonus za darmo od STS

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom darmowy bonus już na sam start i to bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji online i wpisać hasło promocyjny „BETONLINE”. Wówczas na koncie znajdzie się 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowa kwota, bo nawet do 1200 złotych znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak gracz dokona pierwszego swojego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowe bramki i skróty online. Meczyki w internecie, m.in. Torino vs Atalanta – 25 stycznia (sobota)
NastępnyDarmowe skróty w internecie za darmo, m.in. Lille vs PSG – 26 stycznia (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.