Promocję „4+1” oferuje swoim graczom legalny bukmacher STS. Ta akcja polega na zagraniu minimum czterech kuponów na przestrzeni jednego tygodnia , aby otrzymać darmowy zakład. I tak co tydzień!

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmacher STS, a także wczesnej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest widzieć, że akcja „4+1” trwa do odwołania. Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które to trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podczas tej promocji kwalifikują się kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniwe których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Bukmacher STS w ramach tej akcji promocyjnej dopuszcza typy zarówno przedmeczowe jak i na żywo. Oferta wspomnianego operatora jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 11 PLN. Jednak z tej akcji wykluczone są automatycznie zakłady zawarte za środki bonusowe.

BetFan kod promocyjny

Gracz, który na przestrzeni jednego etapu zagra minimum cztery kupony spełniające powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet o wartości 11 PLN. I to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowy bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję powitalną, w której to nowi gracze mogą liczyć na :

  • Bonus STS bez dokonania wpłaty własnej o wartości 29 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy jednak wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby go wpisać


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich..

PoprzedniSkróty online za darmo przez internet- 30 listopada (sobota)
NastępnyDarmowe skróty online przez internet – 1 grudnia (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.