Specjalną ofertę przygotował bukmacher eFortuna online. Każdy użytkownik może otrzymać darmowy bonus za obstawienie meczy z e-sportu i to niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus za darmo

E-Sport bonus za darmo

Jak dobrze wiadomo ogromna ilość lig i tym samym dyscyplin jest zawieszonych. To wszystko sprawia, że sporą aktywność przeżywa obstawienie e-sportu. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję typerom,w której to gracz mogą otrzymać darmowy bonus i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Promocja „E-sportowy pewniak” dostępna jest użytkownikom w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59. Warto jest mieć na uwadze, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy, że gracz zagra kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których to mogą znajdować się wyłącznie same zdarzenia z esportu, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej. Natomiast stawka minimalna każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

BetClic kod promocyjny na start

Darmowy bonus na E-sport

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych kuponów:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eFortuna?

Każdy nowy użytkownik, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularz rejestracyjny u bukmachera eFortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego. Gracze na start będą mogli skorzystać z takich bonusów jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Trzeba jednak pamiętać, że wyłącznie w formularzu rejestracyjnym gracz może wpisać te hasło. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Isotną sprawą jest to, że nadal można obstawiać mecze wyłącznie mecze przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniMeczyki online. Skróty i bramki online z 1/8 finału Ligi Europy, m.in. LASK vs Manchester United – 12 marca [wtorek]
NastępnyWygrywaj podwójnie w STS. Pula nagród co tydzień 25 000 PLN.
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.