Bukmacher STS przyzna bonus dla swoich graczy w wysokości 29 PLN i to bez depozytu. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny BETONLINE.

29 PLN na grę bez depozytu od bukmachera

29 PLN na grę bez depozytu od bukmachera

Ta promocja skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Chcąc otrzymać bonus trzeba najpierw dokonać rejestracji konta. Sam proces nie jest w żadnym wypadku skomplikowany i zajmie dosłownie chwilę. Lecz trzeba pamiętać, żeby w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE.

Po poprawnym przejściu procesu weryfikacyjnego bukmacher przyzna bonus w wysokości 29 PLN.. Nie musimy dokonywać wpłaty, żeby te środki znalazły się na naszym koncie. Ma na to łącznie trzy dni robocze, ale najczęściej bywa to że środki znajdują się na koncie już w ten sam dzień po dokonaniu rejestracji konta.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

A nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z tej promocji, ponieważ bukmacher posiada ciekawą ofertę spotkań, gdzie każdy powinien znaleźć się dla siebie. Poza tym gracze, którzy posiadają konto u bukmachera STS mogą w pełni legalnie oglądać mecze online, które oferuje dla swoich gracz wspomniany operator.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

PoprzedniBramki i skróty ze spotkań ligowych – 28 kwietnia (niedziela)
NastępnyBramki z meczu Tottenham vs Ajax i nie tylko – 30 kwietnia (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.