Nie miałeś czasu obejrzeć wtorkowych spotkań w tym hitu dnia CHile vs Urugwaj? To nic straconego na naszych stronach możesz obejrzeć skróty i bramki spotkań w pełni za darmo online!

Skróty, bramki za darmo spotkań z dzisiaj

Skróty, bramki za darmo spotkań z dzisiaj

Jeszcze przed rozpoczęciem pojedynku pomiędzy Chile, a Urugwajem ciężko było wskazać jednoznacznego faworyta. Ponieważ obie te drużyny prezentują podobny poziom. Mecz ostatecznie skromnie wygrała drużyna Urugwaju 1-0 i to ona zajęła na koniec zmagań pierwsze miejsce, ale z przebiegu pojedynku lepsi byli pił krze Chile.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Ekwador do pojedynku z Japonia przystąpił jako nieznaczny faworyt. Jednak nie ma się czemu dziwić Azjaci na ten turniej przyjechali w rezerwowym składzie i udało im się zremisować 1-1. Ostatecznie to właśnie Japonia zajęła trzecie miejsce w grupie.

Po dwóch trafieniach Bahokena, Kamerun wygrał swój pojedynek z Gwineą 2-0. Jednak od początku pojedynku Ten pierwszy zespół przeważał i dyktował tempo spotkania.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Chile – UrugwajCopa America Oglądaj!
Ekwador – JaponiaCopa America Oglądaj!
Kamerun – GwineaPuchar Narodów AfrykiOglądaj!
PoprzedniSkróty spotkań, m.in. Copa America – 23 czerwca (niedziela)
NastępnyMeczyki online za darmo, m.in. Mistrzostwa Świata kobiet – 27 czerwca (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.