W sobotę 15 czerwca poznaliśmy Mistrza Świata U20, a także rozpoczęło się wielkie święto w Ameryce Copa America 2019. Nie miałeś okazji obejrzeć tych wydarzeń? TO nic straconego, który możesz obejrzeć w pełni za darmo.

Skróty i braki spotkań online za darmo

Skróty i braki spotkań online za darmo

Za nami niezywkle ciekawy finał Mistrzostw Świata U20, w którym wystąpiły ekipy Korei Południowej i Ukrainy. Pierwsza braka strzelona została już w 5 minucie, a worek z bramkami otworzył Lee Kangin, ale przez przeprą wyrównali jeszcze Ukraińcy, a dokładnie Supriaga, która który strzelił również bramkę na początku drugiej odsłony. Wynik na 3-1 i tym samym zwycięstwo podczas Mundialu ustalił Tastashvili.

Brazylijczycy zgodnie z planem wygrali pojedynek z Boliwią 3-0, gdzie to przeważali przez zdecydowaną większość spotkania. Jednak pierwszą bramkę strzelił w 50 minucie i to z rzutu karnego.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Konfrontacja pomiędzy Wenezuelą, a Peru zapowiadała się bardzo wyrównanie. I tak ten mecz wyglądał. Ostatecznie zakończył się on remisem bezbramkowym remisem.

Więcej skrótów spotkań znajdziesz na stronie skrotymeczow.pl

MeczDarmowy skrót i bramki
Brazylia – Boliwia Oglądaj!
Wenezuela – Peru Oglądaj!
Ukraina – Korea PołudniowaOglądaj!
PoprzedniPodsumowanie piątkowych spotkań – 14 czerwca
NastępnyPolska vs Belgia i inne darmowe skróty z niedzieli – 16 czerwca
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.