Najciekawsze dwa spotkania jakie miały miejsca w piątek 10 stycznia w piłce nożnej to pojedynki pomiędzy Rennes z Marsylią oraz Sheffield United walczyło o ligowe punkty z ekipą West Ham.

Skróty w internecie. Powtórki za darmo

Skróty w internecie. Powtórki za darmo

Pojedynek pomiędzy Rennes z Marsylią był to hitem kolejki francuskiej Ligue 1, ponieważ oba te zespoły znajdują się w górnych częściach ligowej tabeli. Można powiedzieć, że nie był to zbyt porywający pojedynek, ale ostatecznie wygrali go przejezdni 1-0. Jedyną bramkę ekipa OM strzeliła w końcówce spotkania.

BetFan kod promocyjny

Rezultatem 1-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Sheffield United z West Ham. Młoty podczas tego pojedynku zagrali bardzo słabo w każdym elemencie. Nie byli wstanie nawiązać walki z rywalami. Przede wszystkim blado to wyglądało w ofensywie, gdzie oddali zaledwie dwa celne strzały.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Rennes – O. MarsyliaLigue 1Oglądaj online tu!
Sheffield United – West HamPremier LeagueOglądaj online tu!
PoprzedniSuperpuchar Hiszpanii: FC Barcelona vs Atletico Madryt. Darmowy obszerny skrót z bramkami online – 9 stycznia (czwartek)
NastępnyDarmowe skróty przez internet, m.in. Lazio vs Napoli – 11 stycznia (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.