Za na już druga kolejka w niemieckiej Bundeslidze po wznowieniu rozgrywek spowodowanej Korona wirusem. O kolejne punkty w tym sezonie walczył ekipy Schalke vs Ausgburg, czy też Mainz vs RB Lipsk. Skróty i bramki z tych meczy są dostępne w internecie.

Skróty meczy w internecie na żywo online

Skróty meczy w internecie na żywo online

Schalke czuje niewątpliwe spory niedosyt po swoim pojedynku z Augsburgiem. Pomimo, że Niebiescy przeważali przez większość pojedynku, stworzyli sobie znaczenie więcej sytuacji bramkowych, to jednak przegrali i to bardzo wyraźnie z Augsburgiem 3-0.

Werner poprowadził swój zespół do zwycięstwa w rywalizacji z Mainz. Bowiem drużyna RB pokonała bez najmniejszych problemów, aż 5-0. Warto jednak podkreślić, że piłkarz ekipy z Lipska strzelił pięć bramek.

BetClic kod promocyjny na start

Cztery bramki padły w spotkaniu pomiędzy FC Koeln z Dusseldorfem. Rywalizacja pomiędzy tymi zespołami zakończyła się wynikiem 2-2. Jednak trzeba podkreślić, że do 88 minuty Fortuna wygrywała 2-0, by ostatecznie stracić dwie bramki w ostatnich minutach spotkania.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Mainz – RB LipskBundesligaOglądaj online
Schalke – AusgburgBundesligaOglądaj online
FC Koeln – DusseldorfBundesligaOglądaj online
PoprzedniObszerny skrót meczu za darmo Hertha vs Union online – 22 maja [piątek]
NastępnyObszerne skróty meczy za darmo w internecie, m.in. Leverkusen vs Wolfsburg – 26 maja [wtorek]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.