W środę 14 października zostały rozegrane kolejne mecze w piłkarskiej Lidze Narodów. Ciekawych pojedynków trzeba powiedzieć, że nie brakowało, ponieważ na za nami przecież takie starcia, jak Polska vs Bośnia i Hercegowina, Włochy vs Holandia oraz Chorwacja vs Francja.

Obszerne skróty meczów z Ligi Narodów w internecieóty Ligi Narodów
IV k

Obszerne skróty meczów z Ligi Narodów w internecie

Po dwóch golach Lewandowskiego i jednym Linettego nasza reprezentacja wygrała 3-0 spotkanie z Bośnią. Trzeba podkreślić, że nasza reprezentacja w każdym elemencie była dużo lepsza od rywali i zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo. Jednak nie można zapominać, że Bośniacy grali od 15 minuty w osłabieniu po czerwonej kartce dla stopera tej kadry.

Remisem natomiast zakończyło się inne spotkanie w grupie 4, a dokładnie mówiąc rywalizacja pomiędzy Włochami z Holandią. Obie ekipy strzeliły po jednej bramce. I można powiedzieć, że był to zasłużony podział punktów.

BetFan kod promocyjny

W innym ciekawych środowym pojedynku Ligi Narodów Chorwacji podejmowali Francuzów. Pomimo, że Ci pierwsi dominowali przez większość meczu to jednak ostatecznie mogli cieszyć się z wygranej Trójkolorowi 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – Bośnia – HercegowinaLiga NarodówOglądaj online
Chorwacja – FrancjaLiga NarodówOglądaj online
Włochy – HolandiaLiga NarodówOglądaj online
PoprzedniSkróty meczów z Ligi Narodów, m.in. Polska vs Włochy – 11 października [niedziela]
NastępnySkróty meczów w internecie online, m.in. Tottenham – West Ham – 18 października [niedziela]
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.