Czwartek 6 stycznia można powiedzieć, że opłynął pod znakiem spotkaniem we włoskiej Serie A, gdzie to trzeba zaznaczyć, że emocji na pewno nie brakowało. A za nami niezwykle ciekawe konfrontacje, jak m.in. Lazio vs Empoli, Milanem vs Roma oraz Juventus vs Napoli.

Skróty, bramki powtórki meczów w internecie za darmo

Skróty, bramki powtórki meczów w internecie za darmo

Lazio niewątpliwie czuje ogromny niedosyt po wczorajszym meczu z Empoli. Bowiem przeważali przez zdecydowaną większość rywalizacji, a ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 3-3. W dodatku gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

Komplet punktów zdobyła ekipa Milanu, która na własnym obiekcie pokonała Romę 3-1. Przede wszystkim podopieczni Poliego byli wstanie wykorzystać błędy rywala, które dały im zwycięstwo.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Można powiedzieć, że zasłużonym remisem zakończyło się wczorajsze spotkanie najciekawsze spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy Juventusem z Napoli. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy widniał rezultat 1-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Lazio – EmpoliSerie AOglądaj online
Milan – RomaSerie AOglądaj online
Juventus – NapoliSerie AOglądaj online
PoprzedniObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Chelsea – Liverpool – 2 stycznia (niedziela)
NastępnyDarmowe skróty meczów w internecie online, m.in. Juventus – Udinese – 15 stycznia (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.