Pomimo, że w środę 7 października zostały rozegrane mecze towarzyskie to trzeba zaznaczyć, że emocji nie brakowało, ponieważ za nami bardzo ciekawe potyczki, jak chociażby Polska vs Finlandia, Portugalia vs Hiszpania, czy też Niemcy vs Turcja.

Skróty meczów w internecie online, m.in. Polska – Finlandia

Skróty meczów w internecie online, m.in. Polska – Finlandia

Śmiało powiedzieć, że mało kto spodziewał się spodziewał, aż tak wysokiego zwycięstwa, jak 5-1 reprezentacji Polski nad Finlandią. Biało – Czerwoni zagrali bardzo dobry pojedynek, w każdym elemencie i zasłużenie wygrali ten mecz. Warto jest odnotować, że trzy bramki strzelił Grosicki.

Spotkanie pomiędzy Portugalii z Hiszpanią zakończyło się bezbramkowym remisem. Jednak trzeba dodać, ze podopieczni Santosa mieli doskonale okazje do strzelania bramki, ponieważ trafiali chociażby dwukrotnie w poprzeczkę.

BetFan kod promocyjny

Również remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Niemcami z Turcją, ale w tym meczu kibice mogli oglądać bramki, ponieważ rywalizacja zakończyła się rezultatem 3-3. Dodać trzeba, że podopieczni Lowa przeważali tam przez większość rywalizacji.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Portugalia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online
Niemcy – TurcjaMecz towarzyskiOglądaj online
PoprzedniPodsumowanie piłkarskiej niedzieli online, m.in. Roma – Juventus – 27 września [niedziela]
NastępnyFortuna najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 2230 PLN
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.