W poniedziałek 3 maja doszło do kolejnych spotkań w 1/8 finału Mistrzostw Świata U20, gdzie to zostały rozegrane konfrontacja , m.in. pomiędzy Ukrainą, a Panamą czy też Urugwaju z Ekwadorem. Nie miałeś okazji obejrzeć tych potyczek? Zobacz, gdzie można za darmo obejrzeć skróty i bramki z tych konfrontacji.

Darmowe skróty, bramki z Mistrzostw Świata U20

Darmowe skróty, bramki z Mistrzostw Świata U20

Ukraińcy po dwóch bramkach Sikana, a także po jednym trafieniu Buletsy i Popova ograli 4-1 Panamą. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Walker. Jednak warto jest podkreślić, że był to koejny dobry występ Ukrainy na tym turnieju.

Nie da się ukryć, ze Urugwaj był nieznacznym faworytem konfrontacji z Ekwadorem. Jednak trzeba przyznać, ze Ugwaj dzisiaj nic wybitnego ie pokazał i przegrał zasłużenie 3-1.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Ostatnie poniedziałkowe spotkanie w ramach Mistrzostw Świata U20 była to konfrontacja pomiędzy Senegalem, a Nigerią. Awans do kolejnej rundy wywalczyli Ci pierwsi, którzy wygrali 2-0.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Ukraina – PanamaOglądaj!
Urugwaj – Ekwador Oglądaj!
Senegal – Nigeria Oglądaj!
PoprzedniSkróty i bramki z Mistrzostw Świata U20 i nie tylko – niedziela – 2 czerwca
NastępnyĆwierćfinały Mundialu U20: darmowe skróty i bramki – 4 czerwca (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.