Za nami pierwsze rozstrzygnięcia podczas 1/8 finału eliminacji Ligi Mistrzów. We wtorek doszło, m.in. to pojedynków pomiędzy Crveną Zvezda z Sudovą czy też Valletty z Dudelange. Jeżeli nie miałeś okazji obejrzeć tych spotkań to nic straconego. Ponieważ darmowe skróty jak i bramki możesz obejrzeć online!

Skróty i bramki online z eliminacji Ligi Mistrzów

Crvena przed tygodniem zanotowała dosyć sensacyjny wynik, bo zremisował bezbramkowo z Sudovą 0-0. Jednak Serbowie w tym pojedynku już od pierwszej minuty pokazali na co ich stać i bez najmniejszych problemów wywalczyli sobie awans. Po pierwszej połowie ta drużyna prowadziła już 2-0. Zobacz, jakim rezultatem zakończył się ten bój.

„Crvena zagrała solidnie na własnym obiekcie. W pierwszej połowie zdominowali rywala, ale czerwona kartka ustawiła przebieg tego spotkania. „ – pisze ekspert portalu dtypy.net

Dudelange przed rokiem sprawiło sporą niespodziankę, chociażby eliminując Legię Warszawa. Zespół z Luksemburga do rywalizacji z Valletą przystąpił jako zdecydowany faworyt, ale w pierwszym boju piłkarze Dudelange mimo, ze prowadzili 2-0, ostatecznie zremisowali 2-2. Wtorkowe spotkanie zakończyło się natomiast remisem 1-1!

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Drużyna TNS chcąc awansować do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów musiała wygrać mecz z KF Feronikeli. Mimo, że zespół z Walii nic wybitnego nie grał to udało się wygrać skromnie 1-0.

HJK przed tygodniem na własnym obiekcie bez najmniejszych problemów pokonała zespół Toshavb. Jednak dzisiaj zespół z Wysp Owczych od pierwszych minut zaczął atakować bramkę rywala i udało im się dorobić nawet dwie bramki, ale w drugiej połowie to jednak Finowie strzelili dwa gole i tym samym wyrównali stan pojedynku na 2-2. To sprawiło, że awans do kolejnej rundy zapewniła sobie drużyna z Skandynawii.