Tradycyjnie już w piątek rozpoczęliśmy zmagania w najmocniejszych ligach europejskich. W piątek 21 litego swoje pojedynki rozegrały chociażby ekipy Bayernu oraz Napoli, które to w przyszłym tygodniu swoje mecze rozegrają w Lidze Mistrzów. Rywalami tych zespołów były ekipy Paderbornu oraz Napoli.

Darmowe skróty spotkań w internecie online

Darmowe skróty spotkań w internecie online

Można powiedzieć, że o „włos” było od sensacji podczas pojedynku pomiędzy Bayernem z Paderbonem. Bowiem do 88 minuty był remis 2-2. Jednak sprawy wziął na siebie Lewy, który strzelił bramkę na wagę trzech punktów. Jednak warto jest odnotować, że Polak w tym meczu strzelił dwie bramki.

Kapitalne spotkanie po raz kolejny rozegrał Lewandowski, który znajduje się w kapitalnej dyspozycji. Polak po raz kolejny „dał” komplet punktów swojej drużynie” – pisze typer betonline.net.pl

BetFan kod promocyjny

Jeddyny spotkanie jakie zostało rozegrane spotkanie we włoskiej Serie A miało miejsce na Stadio Mario Rigamonti, gdzie to Brescia podejmowała Napoli. Podopieczni Gattusso nie zagrali zbyt dobrego pojedynku, a mimo to wygrali swoje starcie 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bayern – PaderbornBundesligaOglądaj online
Brescia – NapoliSerie AOglądaj online