Jedno z ciekawszych wydarzeń jakie zostało rozegrane w środę 2 maja to był finał Pucharu Rosji, gdzie to zmierzyły się ze sobą ekipy Lokomotiw Moskwa i Uralu. Zobacz skróty tego i innych środowych spotkań w pełni za darmo online!

Darmowe skróty online, bramki online, powtórki

Darmowe skróty online, bramki online, powtórki

Lokomotiw Moskwa można powiedzieć, że zasłużenie wygrał mecz finałowy z Uralem. Drużyna z Moskwy była lepszą ekipą pod każdym względem, ale wygrali skromnie 1-0. Całe spotkanie w barwach Lokomotiwu rozegrał Grzegorz Krychowaik.

W środę doszło do pojedynku finałowe w Pucharze Chorwacji, gdzie to wystąpiły ekipy Dinama Zagrzeb i Rijeki. Faworytami tego pojedynku byli gospodarze, którzy również trzeba podkreślić, że zagrali bardzo dobre spotkanie. Przeważali przez większość spotkania, ale rywali umieli wyprowadzić groźne kontry. I ostatecznie z triumfu mogli cieszyć się piłkarze Rijeki, którzy wygrali 3-1.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Sezon ligowy w Holandii się zakończył, ale ekipy walczą o awans do najwyższej fazy rozgrywkowej w Holandii. Jedno z dzisiejszych spartowań to pojedynek pomiędzy Den Bosch , a G.A Eagles. Lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali skromnie 1-0 i przeszli do kolejnej rundy.

Więcej darmowych skrótów znajdziesz skrotymeczow.pl

MeczDarmowy skrót i bramki
Lokomotiw Moskwa – UralOglądaj!
Den Bosch – G.A. Eagles Oglądaj!
Dinamo Zagrzeb – Rijeka Oglądaj!

PoprzedniLiga Narodów. Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet
NastępnySkróty spotkań Mistrzostw Świata U20 w tym Polaków z Kolumbią.
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.