Za nami pierwsze rozstrzygnięcie w Copa America 2019, gdzie to doszło do konfrontacji pomiędzy Argentyną, a Chile. Poza tym zostały rozegrane kolejne dwa boje 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki, gdzie to chociażby swój bój rozegrała drużyna Egiptu, która grała z Republiką Południowej Afryki. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji to nic straconego, ponieważ skróty i braki możesz obejrzeć online i to za darmo.

Skróty i bramki za darmo online m.in. Argetyny z Chile

Skróty i bramki za darmo online m.in. Argetyny z Chile

Chile podczas konfrontacji z Argentyną utrzymywała się znacznie dłużej przy piłce. Jednak nic wybitnego z tego tak naprawdę nie wynikało. Ponieważ to właśnie podopieczni Scaloniego stworzyli sobie zdecydowany więcej sytuacji bramkowych.

Poza tym Argentyna już po 22 minutach pojedynku wygrywała 2-0, po trafieniach Dybala i Aguero. Na te dwie bramki drużyna Chile umiała odpowiedzieć jedynie golem Vidala.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Warto jest odnotować, że obie drużyny kończyły spotkanie w „dziesiątkę? po tym jak w 37 minucie Messi oraz Medal otrzymali czerwone kartki.

„Argentyna jak i Chile niewątpliwie liczył na grę w finale. Możliwości obu ekip są niezywkle duże, ale w tej konfrontacji okazali się bardziej skuteczniejsi piłkarze Argentyny, którzy mogli cieszyć się z brązowego medalu” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Egipt do konfrontacji z Republiką Południowej Afryki przystąpił jako faworyt. Faronowie grając u siebie niewątpliwie byli wskazywani na faworyta całej imprezy. W konfrontacji z RPA przeważali przez większość konfrontacji, ale nic to nie udało. Rywale strzelili bramkę w ostatnich minutach pojedynku i mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.

Mimo, że Nigeria przegrywała z Kamerunem po pierwszej połowie 1-2. To potrafiła podnieść się po zmianie stron. Nie tylko wyrównali, ale strzelili bramkę na 3-2, która dała im wygraną oraz awans do ćwierćfinału Pucharu Narodów Afryki.

MeczRozgrywkiSkrót
Argentyna – ChileCopa AmericaOglądaj za darmo!
Egipt – RPAPuchar Narodów Afryki Oglądaj za darmo!
Nigeria – Kamerun Puchar Narodów Afryki Oglądaj za darmo!
PoprzedniBramki i skróty online za darmo – 5 lipca (piątek)
NastępnyEliminacje Liga Mistrzów i Liga Europy darmowe skróty i bramki – 9 lipca (wtorek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.