Za nami niezywkle ciekawe sobotnie spotkania w niemieckiej Bundeslidze. Sytuacji brakowych, jak i samych bramek nie zabrakło. Jeżeli nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków to musisz obowiązkowo zobaczyć skróty!

Darmowe bramki i skróty online z I kolejki niemieckiej Bundesligi

Niezwykle dużą nieskuteczność w swoim spotkaniu ligowym prezentowali piłkarze Werderu Brema, którzy to przeważali przez większość konfrontacji z Fortuną Dusseldorf. Jednak ostatecznie przegrali 1-3.

Drużyna Freiburga grała dzisiaj z Mainz konsekwentnie do ostatnich minut. I trzeba przyznać, że to się opłaciło, ponieważ gospodarze trzy bramki strzelili w ostatnich dziewięciu minutach regulaminowo czasu gry. To sprawiło, że mogli cieszyć się z wygranej 3-0.

BVB wyszło na prowadzenie w niemieckiej Bundeslidze po tym jak dzisiaj pokonali Augsburg 5-1. Podopieczni Favre co ciekawe poprzedni sezon również mieli udany w pierwszej części. Gorzej było na wiosnę. Jednak warto jest podkreślić, że dwie bramki padły już w trzech pierwszych minutach spotkania.

‚BVB widać, że jest bardzo dobrze przygotowane do tego sezonu. Prezentują dobrą jakość przede wszystkim w ofensywie. Stworzenie sytuacji bramkowych jak i samych bramek przychodzi dla nich z wielką łatwością” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Bayer Leverkusen podejmował na BayArena dzisiaj Paderborn. Gospodarze utrzymywali się bardzo dobrze przy piłce. Jednak rywale grając z kontry dali im się we znaki. Ostatecznie po zaciętym pojedynku wygrali gospodarze 3-2.

Wolfsburg do konfrontacji z FC Koln przystępował jako faworyt. Wilki wyszli na prowadzenie już w 16 minucie spotkania. I tym samym kontrowali przebieg pojedynku. Ostatecznie wygrali 2-1.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Najciekawsze sobotnie spotkanie to pojedynek pomiędzy Moenchengladbach z Schalke. Niebiescy poprzedni sezon mieli fatalny, gdzie to cudem udało im się utrzymać w lidze. Od pierwszej minuty przeważali gospodarze, ale zobacz jakim wynikiem zakończył się ten pojedynek.