Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom na sam start oferuje legalny bukmacher STS. Bowiem już an sam start użytkownicy mogą cieszyć się z premii za depozyt oraz bezpiecznych zakładów.

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Bonus powitalny do 1640 PLN na start w STS online

Jednak chcąc skorzystać z pakietu powitalnego w pierwszej kolejności należy dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane.

Dodatkowo istotny aspekt jest taki, aby koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto koniecznie, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Nowy kod promocyjny w STS

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już tylko dokonanie depozytu. A już za pierwszą wpłatę gracz będzie mógł cieszyć się z darmowych środków, ponieważ bukmacher STS przyzna mu premię 100% wartości do 300 PLN.

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 250 PLN. Taką samą wartość gracz otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie typer będzie miał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Dodatkowo za drugi i trzeci depozyt użytkownikom otrzyma premię 50% wpłaty odpowiednio do 500 PLN i 700 PLN.

Poza w tym w ramach pakietu powitalnego gracz będzie mógł liczyć na bonusy. A dokładnie na Cashbacki, czyli bezpieczne kuponu do 100 PLN na zakłady bukmacherskie, do 20 PLN na Betgames oraz sporty wirtualne. Wszystko to dzięki temu, że nowy gracz wpisze w STS kod promocyjny dający dodatkowe promocje.

Podsumowując wszystkie powyższe bonusy gracz będzie mógł liczyć łącznie nawet 1640 PLN premii od legalnego bukmachera STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniFortuna nagradza typerów piłki nożnej. 20 000 PLN za typerów
NastępnyJak obstawiać, by mieć szansę na cashback STS?
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.