W środę 12 czerwca doszło do trzech spotkań w ramach Mistrzostw Świata kobiet w piłce nożnej. Poza tym został rozegrany pierwszy pojedynek o awans do laLiga pomiędzy Deportivo, a Malagą. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji. Skróty i bramki możesz obejrzeć legalnie za darmo online!


Mistrzostwa Świata kobiet darmowe skróty i bramki

Mistrzostwa Świata kobiet darmowe skróty i bramki

Nie da się ukryć, że Depozyrtivo zrobiło bardzo duży krok w stronę awansu do LaLiga. W pierwszym pojedynku okazali się lepsi od Malagi wyrywając 4-2. Można powiedzieć, że mogli wygrać jeszcze pewniej, ponieważ mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili ich do końca wykorzystać.

„Emocji podczas pojedynków kobiet nie brakuje. Widać, że ekipy podczas tego Mundialu są nastawione na ofensywę, a to sprawia, że niezywkle ciekawie wyglądają spotkania” – pisze ekspert etypy.pl

Hiszpanki podczas konfrontacji z Niemkami utrzymywały się przez zdecydowaną większość pojedynku przy piłce. Jednak mecz wygrały faworytki, czyli Niemki, które przez całe spotkanie oddały cztery razy więcej celnych strzałów od swoich rywali. Hiszpanki przede wszystkim niezywkle solidnie prezentowały się w defensywie, gdzie miały bardzo dużo pracy. Lecz bramkę na wagę trzech punktów pod koniec pierwszej połowy strzeliła Dabritz.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Francuzki wygrały skromnie z Norwegią 2-1. Jednak w żadnym wypadku wynik nie pokazuje tego co dział się na boisku, gdzie to podopieczne Ciacre przeważały od pierwszej do ostatniej minuty. Norweżki przez cały pojedynek oddały zaledwie jeden celny strzał.

Więcej skrótów spotkań znajdziesz na stronie skrotymeczow.pl

MeczDarmowy skrót online
Deportivo – MalagaOglądaj!
Niemcy – Hiszpania Oglądaj!
Francja – Norwegia Oglądaj!

PoprzedniDarmowe skróty: Półfinałów Mistrzostw Świata i kwalifikacja EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)
NastępnyMistrzostwa Świata kobiet: darmowe skróty i bramki – 13 czerwca (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.