Najciekawsze spotkania w czwartek 27 czerwca zostały rozegrane pomiędzy w Mistrzostwach Europy U21. Dodatkowo zostały rozegrane kolejne konfrontacje w drugiej rundzie Pucharu Narodów Afryki. Bramki i skróty możesz obejrzeć online za darmo.

Darmowe skróty za darmo wraz z bramkami

Darmowe skróty za darmo wraz z bramkami

Konfrontacja pomiędzy Madagaskrem, a Burundi było pojedynek o trzecie miejsce w grupie B, ponieważ obie te drużyny są znacznie słabsze od Nigerii oraz Gwinei. Mecz wygrała reprezentacja Madagaskaru 1-0, a jedyną bramkę na wagę trzech punktów strzelili w ostatnich minutach spotkania.

Niemcy do konfrontacji z Rumunią przystąpili jako zdecydowani faworyci. Jednak nie da się ukryć, ze Rumuni o rewelacja fazy grupowej. Jednak różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Niemcy od pierwszej minuty „rzucili” się na bramkę rywala i już w 21 wyszli na prowadzenie. Zobacz, jakim wynikiem zakończył się ten pojedynek.

Darmowy bonus u bukmachera Kod promocji: BETONLINE

Drugi pojedynek półfinałowy podczas Mistrzostw Europy U21 to konfrontacja pomiędzy Hiszpanią, a Francją. Pogromny Polaków, nie dali najmniejszych szans Trójkolorowych i wygrali pewnie 4-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Madagaskar – Burundi Puchar Narodów AfrykiOglądaj!
Niemcy – RumuniaEURO U21 Oglądaj!
Hiszpania – FrancjaEURO U21 Oglądaj!
PoprzedniMeczyki online za darmo, m.in. Mistrzostwa Świata kobiet – 27 czerwca (czwartek)
NastępnySkróty spotkań online za darmo – 28 czerwca (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.