Pierwszy liderem PKP Ekstraklasy jest Jagiellonia Białystok, która pokonała bez najmniejszych problemów Arkę Gdynia 3-0. Drugie dzisiejsze spotkanie, pomiędzy ŁKSem, a Lechią Gdańsk zakończyło się remisem. Jeżeli nie miałeś okazji obejrzeć skrótów tego spotkania to możesz je obejrzeć za darmo online!

PKO Ekstraklasa darmowe skróty i bramki online

PKO Ekstraklasa darmowe skróty i bramki online

Arka – Jagiellonia

Arka nie była wskazywana jako faworyt tego pojedynku. Jednak to właśnie gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, ale ich problem to fakt, że przez cały mecz oddali zaledwie dwa celne strzały.

Jaga natomiast na przestrzeń całego pojedynku oddała cztery celne strzały, ale trzy z nich znalazło się w bramce Arki. Na listę strzelców wpisywali się Bida, Imaz oraz Romanczuk.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

ŁKS – Lechia

Pierwsza połowa można powiedzieć, ze była niezywkle nudna. Nic w niej wręcz się nie działo. Najciekawsze wydarzenie to 43 minuta i czerwona kartka dla Udovicica.

„Nie da się ukryć, że czerwona kartka ustawiła przebieg tego spotkania. Lecz można odnieść wrażenie, że podopieczni Stokowca znowu na wyjazdach nie będą porywali swoją grą” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Podopieczni Moskala mimo, że grali w przewadze ponad 45 minut nie potrafili strzelić bramki. Owszem atakowali bramkę Lechii, ale ostatecznie pojedynek zakończył się podziałem punktów.

MeczRozgrywiSkrót i bramki za darmo
Arka – JagielloniaPKO EkstraklasaOglądaj online!
ŁKS Łódź – LechiaPKO EkstraklasaOglądaj online!
Senegal – AlgieriaPuchar Narodów AfrykiOglądaj online!
PoprzedniSkróty i bramki z Ligi Europejskiej, m.in. Cracovia – Dun. Streda – 18 lipca (czwartek)
NastępnyPKO Ekstraklasa. Darmowe skróty i bramki online – 20 lipca (sobota)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.