W piątek 10 maja doszło, m.in. do dwóch pojedynków w LOTTO Ekstraklasy, a także pojedynek barażowy w lidze holenderskiej.

Darmowe skróty, bramki z LOTTO Ekstraklasy i francuskiej Ligue 1

Podopieczni Zielińskiego myśląc o utrzymaniu musieli wygrać pojedynek z Zagłębiem. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ do 85 minuty był remis. Mimo, że blisko dwa kwadranse wcześniej Arka miała rzut karny, którego nie wykorzystała. Lecz zespół z Pomorza pokazał swoją klasę po raz kolejny i grał do końca o korzystny dla siebie wynik. Dwie bramki zdobyte w ostatnich minutach dały zwycięstwo tej drużynie.

Wisła Kraków vs Korona Kielce to drugie piątkowe spotkanie w LOTTO Ekstraklasie. To właśnie te zespoły rozstrzygną losy pierwszego miejsca w grupie spadkowej. Mimo, że pojedynek nie był na wysokim poziomie to piłkarze Białej Gwiazdy strzelili pierwszą bramkę. Ale czy udało im się dowieść to zwycięstwo? Zobacz!

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Ekipa Cambuur z Alemere rywalizują ze sobą w barażach o grę w Lidze Europejskiej. Mimo, że to gospodarze znacznie częściej utrzymywali się przy piłce, a goście skupili się do gry w defensywie to jednak przyjezdni prowadzili 2-1. Zobacz, jakim wynikiem zakończył się ten pojedynek.