Emocji podczas czwartkowych spotkań w Mistrzostwach Świata U20 nie brakowało. Strzelić dziewięć bramek na takim poziomie to jest zadanie praktycznie nie do wykonania. A taka sztuka udała się młodemu Norwegowi. Zobacz skrót spotkania Norwegia – Honduras, ale nie tylko! A wszystko to w pełni za darmo i online.

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Powiedzieć, że Haland zagrał kapitalne spotkanie z Hondurasem to jakby nic nie powiedzieć. Dziewięć bramek strzelonych na takim poziomie to jest wręcz nieoralny wynik. A to jednak dzisiaj to się stało. Młody Norweg strzelił dziewięć bramek. Można powiedzieć, że czego nie dotykał to zamieniał na bramkę.

Skromnie 2-0 swoje spotkane wygrała reprezentacja Urugwaju z Nową Zelandią i zajęła pierwsze miejsce w grupie C.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Z pierwszego miejsca do fazy playoff awansowali Ukraińcy, którzy w czwarte zremisowali z Nigerią 1-1. Lecz trzeba powiedzieć, że nasi wschodni sąsiedzi mogą mówić o sporym szczęściu, ponieważ rywale nie wykorzystali chociażby rzutu karnego, a z przebiegu spotkania byi dużo lepszym zespołem.

Amerykanie potrafią stwarzać sobie sytuacje bramkowe, ale skuteczność ich zawodzi na Mundialu. IO również tak samo było z Katarem, gdzie byli zdecydowanymi faworytami, anie potrafili tego wykorzystać i wygrali skronie 1-0.

Za nami pierwszy pojedynek pomiędzy Lens z Dijon o grę w Ligue 1 w przyszłym sezonie Czwartkowe spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Obie ekipy zaprezentowały się trzeba przyznać, że poniżej swoich możliwości.

MeczDarmowy skrót i bramki
Norwegia – Honduras Oglądaj!
Urugwaj – Nowa Zelandia Oglądaj!
Ukraina – Nigeria Oglądaj!
USA – Katar Oglądaj!
Lens – Dijon Oglądaj!
PoprzedniSkróty i bramki z Finału Ligi Europejskiej i Mundialu U20 – 29 maja (środa)
NastępnyPodsumowanie piątkowych spotkań online – 31 maja
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.