Za nami kolejne spotkania podczas eliminacji do Ministrostw Europy. W piątek swoje spotkanie rozegrali chociażby Polacy, który mierzyli się na wyjeździe z Słowenią. Skróty i bramki tych spotkań dostępne są za darmo online.

Kwalifikacje Mistrzostw Europy skróty i bramki

Kwalifikacje Mistrzostw Europy skróty i bramki

Trzeba przyznać, że gra podopiecznych Brzeczka w rywalizacji z Słowenią była bardzo przeciętna. Polacy grali słabo wręcz w każdym elemencie i nie mieli pomysłu na grę. Zupełnie inaczej wyglądało to ze strony Słoweńcu, którzy zasłużenie wygrali 2-0.

Drugie piątkowe spotkanie w „polskiej grupie” to pojedynek pomiędzy Austrią, a Łotwą. Austriacy ie dali najmniejszych szans Łotwie wygrywając pewnie 6-0.

Najciekawsze sobotnie starcie to rywalizacja Niemiec z Holandią. Zapowiadał się ofensywny pojedynek i taki był. Mimo, że w pierwszej połowie padła tylko jedna bramka to w drugiej odsłonie było już bardziej ciekawiej, ponieważ padły w niej, aż pięć goli. Ostatecznie to Oranje mogli cieszyć się z wygranej 4-2.

„Emocji nie zabrakło podczas tego pojedynku. Obie drużyny zagrały niezywkle solidnie w ofensywie, a to wszystko przełożyło się na bramko” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Szkocja chcąc mieć jeszcze szanse na awans musiała wygrać pojedynek z Rosją. Mimo, że był to dosyć wyrównany pojedynek to właśnie Sborna wygrała pojedynek 2-1.

MeczRozgrywkiSkróty i bramki
Słowenia – PolskaEliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Niemcy – Holandia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Austria – Łotwa Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szkocja – Rosja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
PoprzedniEliminacje Mistrzostw Europy: Bramki i skróty online – 5 września (czwartek)
NastępnyEliminacje Mistrzostw Europy 2020 bramki i skróty za darmo – 9 września (poniedziałek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.