Czas na ostatnie spotkania podczas szóstej kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2020. We wtorek mogliśmy oglądać takie pojedynki jak Anglia vs Kosowo, Francja vs Andora oraz Litwa vs Portugalia. Bramki jak i skróty z tych pojedynków są dostępne online.

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 bramki i skróty za darmo

Spotkanie dla Kosowa rozpoczęło się kapitalnie z Anglia, bo wyszli na prowadzenie już w 1 minucie. Jednak później było już zdecydowanie gorzej. Ponieważ po pierwszej połowie Wyspiarze prowadzili już 5-1!

Francja do pojedynku z Andorą przystąpiła jako zdecydowany faworyt. Jednak po pierwszej połowie Trójkolorowi prowadzili zaledwie 1-0, po bramce Comana. Warto jest odnotować, że rzutu karnego nie wykorzystał Griezmann.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Pierwsza połowa podczas spotkania pomiędzy Litwą z Portugalią zakończyła się dosyć sensacyjnie Portugalią. Mimo, że podopieczni Santosa przeważali przez zdecydowaną większość pierwszej połowy, ale nie byli wstanie trafić do bramki rywala.

Turcy chcą myśleć o awansie na EURO musieli pokonać na wyjeździe Mołdawię. I z swojego zadania wywiązali się bardzo dobrze, ponieważ pewnie Turcy sięgnęli po komplet punktów.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Anglia – KosowoEliminacji Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Litwa – Portugalia Eliminacji Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Francja – Andora Eliminacji Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Mołdawia – Turcja Eliminacji Mistrzostw Europy Oglądaj online!
PoprzedniEliminacje Mistrzostw Europy 2020 bramki i skróty za darmo – 9 września (poniedziałek)
NastępnySkróty i bramki z Ligue 1 i Bundesligi za darmo online – 13 września (piątek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.