W czwartek 16 maja zbyt dużo nie działo się w świecie sportu. Ale poznaliśmy, m.in. Mistrza Belgii został nim zespół Genk.

Darmowe skróty online, bramki online, powtórki

Darmowe skróty online, bramki online, powtórki

Jedyne spotkanie jakie zostało rozegrane w czwartek w lidze portugalskiej była to konfrontacja pomiędzy zespołami Belenesnes z National. Mimo, że to właśnie zespól gości przez większość spotkania przeważał i stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych. To jednak gospodarze mogli się cieszyć z ostatecznego triumfu , którzy wygrali 3-0.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Anderlecht to drużyna, która ma najwięcej tytułów Mistrza Belgii w tym sezonie nie lęgnie po tej tytuł. Mało tego wszystko wskazuje, że Fiołków zobaczymy nawet w Lidze europejskiej podczas przyszłego sezonu. W czwartkowym spotkaniu Anderlecht radził sobie bardzo dobrze z Genkiem, ale co z tego jak mecz zakończył ł się remisem 1-1. Podział punktów dał Mistrzostwo Belgii dla ekipy Genku.

MeczDarmowy skrót i bramki
Belenenses – NacionalOglądaj!
Anderlecht – Genk Oglądaj!
PoprzedniBramki i skróty grupa Mistrzowska LOTTO Ekstraklasy – 15 maja (środa)
NastępnySkróty spotkań ligowych z soboty – 18 maja
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.