W piątkowy wieczór poznaliśmy pierwszych ćwierćfinalistów w Pucharze Narodów Afryki, ponieważ zostały rozegrali spotkania pomiędzy Maroko z Baninem oraz Ugandą z Senegalem. Darmowe skróty i bramki ze spotkań można obejrzeć online i to za darmo.

Darmowe skróty online za darmo

Mimo, że Maroko do konfrontacji z Baninem przystąpiło jako zdecydowany faworyt, ale nie potrafiło tego potwierdzić do końca bramki. Jednak to Benin wyszedł na prowadzenie po trafieniu Adilehou. Piłkarze Maroka wyrównali kwadrans później.

„Piłkę meczową” mieli jednak piłkarze Maroka, a dokładnie Ziyech miał rzut karny. Jednak nie był wstanie go wykorzystać.

To sprawiło, ze regulaminowy czas gry zakończył si remisem 1-1. Również ten rezultat nie zakończył się po dogrywce, więc potrzebna była dogrywka, w której to skuteczniejsi byli piłkarze Benina i to oni awansowali do ćwierćfinału PNA.

Darmowy bonus u bukmachera Kod promocji: BETONLINE

„Trzeba przyznać, że zespół Benina sprawił sporą niespodziankę pokonując Maroko, który można powiedzieć, że zanotował niespodziankę” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Senegal był zdecydowanym faworytem rywalizacji z Ugandą. Jednak piłkarze Cisse tego nie pokazali na boisku, gdzie przez całe spotkanie stworzyli sobie trzy sytuacje bramkowe, oddając przy tym dwa celne strzały.

Jednak wyszli na prowadzenie w 15 minucie po bramce Mane, którego już nie oddali do końca pojedynku.