Dawniej osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi miały relatywnie małe pole do manewru. Teraz jest pod tym względem o wiele lepiej. W końcu nie ma problemu, aby zdecydować się na liczne podmioty hazardowe, które całkowicie legalnie działają na terenie naszego kraju. Czym cechują się Betclic oraz Superbet?

Co można otrzymać po rejestracji w Betclic?

Masz w planach (jeszcze w tym roku kalendarzowym) zarejestrować się w tej firmie hazardowej? Jeśli to zrobisz, to będziesz potem usatysfakcjonowany. W końcu możesz zdecydować się na bardzo dobrą ofertę powitalną. Wpisz (w czasie zakładania konta) betclic kod promocyjny od meczyki. Znasz tę stronkę? W takim razie wiedz, że na meczyki.pl znajdują się rozmaite kody promocyjne. Także te dotyczące tego bukmachera. Treść kodu to „MEGABONUS550”. Nazwa sugeruje, ile potem otrzymasz. Jeśli bowiem zdecydujesz się na założenie konta, to zgarniesz zakład bez ryzyka. Betclic obecnie oferuje cashback do 550 PLN. Zasady są tutaj bardzo proste. Jeśli przegrasz premierowy kupon, to otrzymasz zwrot stawki.

Betclic – liczne zakłady przedmeczowe oraz live do typowania

W tym bukmacherze jest bardzo wiele fajnych zakładów do typowania. Możesz np. swobodnie obstawiać zakłady typu prematch oraz live. Do Twojej dyspozycji są liczne dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. W końcu możesz swobodnie obstawiać także takie sporty, które na co dzień cieszą się znacznie mniejszym zainteresowaniem. Co jeszcze się w tym momencie liczy? Betclic oferuje do obstawiania nie tylko wydarzenia sportowe. Dodatkowo tylko tutaj masz możliwość typowania walk w ramach Fame MMA. Za nami już 12 edycji tego show. Starcia w ramach Fame MMA cieszą się zaś naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. Pamiętaj, że zakłady podstawowe oraz poboczne są dostępne tylko u bukmachera internetowego Betclic.

Oferta w Superbet robi wrażenie

Rumuńska firma hazardowa ma coraz więcej Klientów. Warto dodać, że jest ona na co dzień promowana przez Jerzego Dudka, czy Jana Błachowicza. Jeśli znajdziesz superbet kod promocyjny na meczyki, to potem uzyskasz dostęp do wielu rewelacyjnych bonusów. Warto to zrobić. Obecny kod to po prostu „MECZYKI”. Jak go wpiszesz, to będziesz mógł zainkasować wiele bonusów. Jest to zaś m.in. darmowy zakład do 34 PLN. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje Tydzień bez ryzyka. Jeśli po tym okresie będziesz na minusie, to otrzymasz zwrot stawki. Aż do 1300 PLN. Na co jeszcze można liczyć w tym bukmacherze? Są to bonus od depozytu do 200 PLN oraz bonus za pobranie aplikacji (20 PLN).

Co można grać w Superbet?

Obawiasz się, że oferta nie jest tutaj zbytnio urozmaicona? W takim razie Twoje wątpliwości są kompletnie bezzasadne. Warto bowiem wiedzieć, że ta rumuńska firma bukmacherska przygotowała wiele atrakcji. Możesz z niej wybrać np. rozmaite wydarzenia sportowe, ale nie tylko. Nie brakuje bowiem wielu zakładów, które nie są związane z dyscyplinami sportowymi.

Nie można jednoznacznie stwierdzić, który bukmacher jest lepszy. W końcu oba te podmioty hazardowe posiadają wiele atutów po swojej stronie.

PoprzedniSkróty, bramki, powtórki meczów w internecie, m.in. Udinese – Milan – 11 grudnia (sobota)
NastępnyObszerne skróty meczów w internecie, m.in. Chelsea – Liverpool – 2 stycznia (niedziela)