Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic Polska? Jeżeli, nie to warto jest założyć i skorzystać już na wstępie z Cashbacka. W tej akcji można liczyć na zwrot nawet do 500 PLN.

Promocja dla nowych użytkowników bukmachera BetClic

Promocja dla nowych użytkowników bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich osób, którzy nie posiadają jeszcze kona u bukmachera BetClic. Warto jest wiedzieć, że ten operator działa na terenie Polski zgodnie z prawem.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera BetClic. Formularz rejestracyjny nie jest w żadnym wypadku trudny i co istotne nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko.

Lecz nie można zapominać o kodzie promocyjnym – „KOD500”. Należy go wpisać podczas rejestracji konta w Betclic.

Następnie pozostaje już dokonanie pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Darmowy kod na cashack u bukmachera BetClic

Warto jest pamiętać, że pierwszy kupon objęty jest promocją, czyli cashbackiem. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany bukmacher przyzna cała wygraną kwotę. W przypadku przegranej zostanie zwrócona stawka. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

BetClic oferta:

Mimo, że bukmacher BetClic dopiero co rozpoczyna swoją działalność w Polsce to już na start ma inne ciekawe promocje, w których rozdaje darmowe bonusy po 60 PLN.

Dodatkowo gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać za darmo z TV BetClic, gdzie to w pełni legalnie można wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowe skróty i bramki, m.in. Barcelona vs Chelsea online – 23 lipca (wtorek)
NastępnyStreamy online za darmo Ligi Europy online, m.in. Lechia – Brondby – 25 lipca (czwartek)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.