W czwartkowy wieczór poznaliśmy komplet finalistów Mistrzostw Europy. Bowiem za nami cztery ostatnie mecze barażowe, tj. Gruzja vs Macedonia Północna, Irlandia vs Słowacja, Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia.

Baraże o Mistrzostwa Europy: Podsumowanie meczów, skróty i bramki

Baraże o Mistrzostwa Europy: Podsumowanie meczów, skróty i bramki

Jako pierwsi wczoraj awans na EURO zapewnili sobie piłkarze Macedonii Północnej, którzy na wyjeździe pokonali Gruzinów 1-0. Ci ostatni można powiedzieć, że czują z pewnością spory niedosyt po tamtym meczu, ponieważ pomimo przewagi nie byli wstanie wygrać meczu.

Słowacja dopiero po dogrywce pokonała na wyjeździe Irlandię Północną. Trzeba powiedzieć, że emocji podczas tej rywalizacji nie brakowało już od samego początku. I to właśnie z Słowakami rozpoczniemy rywalizację podczas EURO.

Nie da się ukryć, że do niespodzianki doszło podczas rywalizacji pomiędzy Serbią z Szkocją. Faworytami tego meczu byli Ci pierwsi. Jednak po rzutach karnych awans zapewnili sobie Szkoci.

Ostatnie czwarte spotkanie barażowe to rywalizacja pomiędzy Węgrami z Islandią. Lepszym zespołem z przebiegu całego spotkania byli podopieczni Inguscio i to właśnie oni wygrali te spotkanie 2-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Gruzja – Macedonia PółnocnaBaraże o EUROOglądaj online
Irlandia Północna – SłowacjaBaraże o EUROOglądaj online
Serbia – SzkocjaBaraże o EUROOglądaj online
Węgry – IslandiaBaraże o EUROOglądaj online
PoprzedniMecze towarzyskie: Darmowe skróty meczów online, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania – 11 listopada (środa)
NastępnyLiga Narodów: Skróty meczów online w internecie, m.in. Włochy vs Polska, Holandia vs Bośnia – 15 listopada (niedziela)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.