Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Fuksiarz, który to zmniejsza przegrane za przegrane kupony. I co istotne regularnie na konto każdego użytkownika można otrzymać nawet 500 PLN.

Bonus do 500 PLN od Fuksiarz za obstawianie meczy

Bonus do 500 PLN od Fuksiarz za obstawianie meczy

Nie można zapominać, że promocja „Cashback bez limitu” jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl i chcąc tą ofertę aktywować koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu i obstawienie meczy. W ramach akcji „Cashback bez limitu” kwalifikując się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe.

Na każdym zakładzie promocyjnym muszą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie. Z wyjątkiem zdarzeń specjalnych.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Jednak należy mieć na uwadze, że Cashback w Fuksiarz będzie aktywny pod warunkiem , iż kursy typerów nie będą mniejsze niż 2.00. Wówczas po wybraniu stawki pojawi się „wartość zwrotu”.

Wysokość zwrotu jest uzależniona wyłącznie od tego ile kuponów znajduje się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Jeśli kupon okazał się wygrany to super. Cała wartość trafi na konto gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Warto jest dodać, że maksymalna stawka za każdy przegrany kupon może wynieść nawet 500 PLN! Nadmienić jest również inny istotny fakt. A mianowicie w przypadku otrzymania Cashbacku gracz te środki będzie mógł od razu wypłacić.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniDarmowe skróty meczów w internecie online, m.in. Bochum – Bayern Monachium – 12 lutego (sobota)
NastępnyFortuna nagradza typerów piłki nożnej. 20 000 PLN za typerów
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.