Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka należy jedynie wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic Polska.

Warunki tej promocji są bardzo proste i czytelne. Podstawowy krok w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.BetClic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czau, ani w dodatku nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, czy też login oraz hasło.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510. Ponieważ to sprawi, że legalny bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku. Należy jednak pamiętać, że później już takiej możliwości nie będzie.

BetClic kod promocyjny na start

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który objęty jest Cashbackiem.

Gracz sam wybiera co znajdzie się na kuponie. Ilość zdarzeń, kurs, dyscypliny czy też stawka kuponu jest dowolna.

Jeśli okaże się, że zagrany kupon okaże się przegrany to legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za jaki gracz zagrał kupon. Maksymalnie typer może otrzymać 510 PLN.

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PoprzedniBramki i skróty spotkań ligowych z niedzieli, m.in. Inter vs Juventus – 6 października
NastępnySkrót online i bramki za darmo: Niemcy vs Argentyna – 9 października (środa)
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.