Nie ma wolnego w angielskiej Premier League. W sobotę zostało rozegrane siedem spotkań dwudziestej serii wspomnianych rozgrywek. O ligowe punkty powalczyły ze sobą, m.in. takie zespoły jak West Ham vs Leicester, Norwich vs Tottenham, czy też Burnley vs Manchestere United.

20 kolejka angielskiej Premier League: Podsumowanie, bramki i skróty

20 kolejka angielskiej Premier League: Podsumowanie, bramki i skróty

Drużyna Tottenhamu w dalszym ciągu ma poważne problemy w defensywie. I przez słaby element tej gry Koguty w sobotę nie wygrały swojego pojedynku z Norwich, ponieważ rywalizacja zakończyła się remisem 2-2.

Piłkarze West Hamu dzielnie walczyli z Leicester. Jednak górą była ekipa popularnych Lisów, która wygrała 2-1. Była to niewątpliwa ważna wygrana dla przyjezdnych, którzy nie wygrali żadnego z trzech ostatnich pojedynków.

Rezultatem 1-2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Newcastle z Evertonem. Warto jest podkreślić, że była to kolejna wygrana gości w ostatnich dniach i tym samym ten zespół awansował już z dolnej części tabeli.

Ostatnie tygodnie są również udane dla ekipy Manchesteru United. Czerwone Diabły w sobotę po golach Martiala oraz Rashforda pokonali na wyjeździe Burnley 2-0.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Norwich – TottenhamPremier LeagueOglądaj online!
West Ham – LeicesterPremier LeagueOglądaj online!
Newcastle – EvertonPremier LeagueOglądaj online!
Burnley – Manchester UnitedPremier LeagueOglądaj online!