Legalny bukmacher Superbet rozpoczyna swoją działalność w Polsce. I już na sam początek każdy gracz może skorzystać z ekstra pakietu powitalnego u tego operatora, ponieważ na start można otrzymać premię o wartości 584 PLN.

Superbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN

Superbet nowy pakiet powitalny bonus do 584 PLN

Warto jest zaznaczyć na samym wstępie, że w skład pakietu powitalnego u tego operatora wchodzą 34 PLN za rejestrację bez wpłaty, premię za depozyt do 50 PLN i Cashback do 500 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Superbet

Serwis bukmacherski Superbet wszystkim swoim nowym wizytownikom przyznaje 34 PLN na start i to bez żadnej wpłaty oraz bez wpisania kodu promocyjnego.

Wystarczy jedynie założyć konto na stronie www.Superbet.pl. Ten proces zajmie dosłownie kilka chwil i nikomu nie sprawi żadnych problemów.

Premia za depozyt 100%

Legalny bukmacher Superbet online przyznaje kolejne środki graczom na start. Wystarczy dokonać pierwszego swojego depozytu, aby otrzymać premię jej równowartości, aż do 50 PLN.

polski bukmacher bez depozytu 2020
Polski bukmacher STS -nowy bonus bez depozytu 2021

Obstawienie bez ryzyka u legalnego bukmachera Superbet:

Warto jest wiedzieć, że pierwszy tydzień obstawienie meczy u legalnego bukmachera Superbet jest bez żadnego ryzyka. Po siedmiu zostanie podliczona przez operatora suma stawek za przegrane kupony.

A następnie gracz będzie mógł liczyć na zwrot tej wartości. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

PoprzedniDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Barcelona vs Ath. Bilbao – 31 stycznia
NastępnySkróty meczów w internecie online, m.in. Sporting vs Benfica – 1 lutego
Skróty meczów ze wszystkich meczów z udziałem Polaków. Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa, bramki video ze spotkań piłkarskich. Promocje i darmowe bonusy bez depozytów do legalnych bukmacherów online.